top of page
  • Facebook

Szukasz pracy?

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Serwisant klimatyzacji chłodziarek szaf sterowniczych

Serwisant klimatyzacji

Zakres obowiązków:

- serwis, przegląd oraz naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży chłodniczej/klimatyzacyjnej

- świadectwo kwalifikacyjne SEP 1 oraz Fgazy

- prawo jazdy kategorii B

- wiedzę z dziedziny elektryki/automatyki/hydrauliki

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- pracę w zespole o dużym doświadczeniu

- niezbędne narzędzia pracy

W CV prosimy o dopisanie klauzuli zgody:

'Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.'

Monter klimatyzacji chłodziarki szaf sterowniczych

Monter klimatyzacji

- montaż urządzeń: VRF, MultiSplit, Split, klimakonwektory, chłodziarki szaf sterowniczych

Oferujemy:

Inżynierowie

Praktyki studenckie

Dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Umożliwiamy sprawne odbyciu praktyk studentom z kierunków:

- energetyki

- inżynierii środowiska

- inżynierii naftowej lub gazowniczej

- wiertnictwa nafty i gazu

Zapewniamy uczestnictwo w pracach związanych z projektowaniem, doborem urządzeń, montażem, konserwacją, naprawą, eksploatacją oraz innych bezpośrednio związanych ze daną specjalnością.

Po odbytych praktykach studenckich istnieje możliwość dalszej współpracy

bottom of page